The End

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed vitae diam metus. Donec cursus magna eget sem convallis facilisis. Vestibulum dictum nibh at ullamcorper tincidunt. Phasellus scelerisque nisl non ullamcorper pellentesque.

The Summary

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed vitae diam metus. Donec cursus magna eget sem convallis facilisis. Vestibulum dictum nibh at ullamcorper tincidunt. Phasellus scelerisque nisl non ullamcorper pellentesque.

Piętro 1, Pokój – 4

Radca prawny Zbigniew Klepacz jest wspólnikiem zarządzającym powstałej w 2005 roku Kancelarii Radców Prawnych Klepacz Wąsik i Wspólnicy. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze korporacyjnej przedsiębiorców polskich, jak i z kapitałem zagranicznym. W codziennej praktyce zajmuje się w szczególności prawem gospodarczym, prawem spółek handlowych, w tym opracowywaniem kontraktów i opinii prawnych związanych z obrotem gospodarczym

Piętro 1, Pokój – 2

Dbamy o to, aby Klienci naszego biura rachunkowego mogli korzystać z kompleksowej oferty, obejmującej również controlling, HR, administrację oraz współpracę z radcami prawnymi.

„Prawne zabezpieczenia umów”

„Prawne zabezpieczenia umów” poprowadzi radca prawny Daria Jastrzębska, która współpracuje z kancelarią od 2012 roku. Na co dzień zajmująca się bieżącą obsługą klientów kancelarii. Ze szczególnym zainteresowaniem rozwiązuje problemy dotyczące nieruchomości i prowadzi niestandardowe procesy związane z wyegzekwowaniem należności.

„Metody dotarcia do kandydata”

„Metody dotarcia do kandydata”, czyli o tym jak w dobie rynku pracownika kreatywnie docierać do kandydatów i zachęcać ich do aplikowania na oferty pracy. Opowiemy również o tym, jakie nowe standardy powinna spełniać atrakcyjna oferta pracy, by zachęcała kandydatów do aplikowania na naszą ofertę.

„Fundusze unijne na strat i rozwój firmy”

Project Partners specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy unijnych na start i rozwój biznesu na każdym etapie jego rozwoju. Startującym przedsiębiorstwom firma pomaga w negocjacjach oraz w pozyskiwaniu partnerów handlowych.

Piętro 1, pokój -1

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych, e-commerce oraz własności intelektualnej. Z kancelarią związana od 2009 roku.

Piętro 1, pokój 5

W życiu każdej firmy jest wiele ważnych chwil. Jedną z istotniejszych jest ta, w której zarządzający tą firmą znajdują świadomy sposób na przewidywanie jak się będzie kształtował ich biznes zarówno ze względu na wewnętrzną strukturę, jak też warunki otoczenia zewnętrznego.

„Karuzela podatkowa w firmie”

Biuro rachunkowe Ipsum znajduje się w Łodzi i oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi księgowo-kadrowe, poparte 15-letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach. Świadczymy usługi księgowe zarówno dla dużych jak i mniejszych firm. Dbamy o to, aby Klienci naszego biura rachunkowego mogli korzystać z kompleksowej oferty, obejmującej również controlling, HR, administrację oraz współpracę z radcami prawnymi.